09031236171

بلیط هواپیما عراق

بلیط هواپیما عراق با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

بلیط هواپیما نجف

بلیط هواپیما بغداد

بلیط هواپیما اربیل

بلیط هواپیما سلیمانیه و بصره

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما عراق

-میزبان بلیط به کدام شهرهای عراق پرواز دارد؟ در سایت میزبان بلیط می‌توانید بلیط هواپیما نجف، بلیط هواپیما بغداد، بلیط هواپیما اربیل، بلیط هواپیما سلیمانیه و بلیط هواپیما بصره را رزرو کنید.


-به دنبال بلیط ارزان هواپیما به عراق هستید؟ میزبان بلیط به صورت تخصصی در رابطه با بلیط هواپیما عراق فعالیت دارد. برای خرید بلیط هواپیما ارزان به عراق کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ و مقصدتان را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ، کلیه پروازها ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-حداقل 3 هفته قبل از حرکت، بلیط هواپیما به عراق را رزرو کنید تا قیمتی کمتر از میانگین دریافت کنید.

-فصل اوج قیمت بلیط هواپیما عراق در ژوئن و جولای می‌باشد. ارزان‌ترین ماه برای پرواز به عراق فوریه است.

-علاوه بر بلیط هواپیما به عراق در میزبان بلیط می‌توانید هتل‌های عراق را رزرو کنید. تمامی هتل‌های عراق در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و حتی تورهای ترکیبی ارائه می‌شود.

 

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما عراق

میانگین یک پرواز بدون توقف از تهران پایتخت ایران به بغداد پایتخت عراق 1 ساعت و 30 دقیقه می‌باشد و مسافتی معادل 879 کیلومتر را طی می‌کند. محبوب‌ترین مسیر ایران به عراق شامل تهران – نجف با میانگین زمان پرواز 1 ساعت و 10 دقیقه است.

ارزان ترین بلیط عراق از ایران مربوط به پروازهای ایرلاین‌های آسمان، معراج و قشم ایر از تهران به نجف در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه می‌باشد. همچنین ایرلاین‌ آسمان در روزهای سه شنبه از تهران به بغداد پرواز دارد.

بر اساس جستجوهای پرواز میزبان بلیط، محبوب‌ترین مقصد پرواز تهران به نجف است. مقصدهای محبوب بعدی پرواز اصفهان به نجف، پرواز مشهد به نجف، پرواز تبریز به نجف و پرواز تهران بغداد است. پرواز تهران به اربیل، پرواز تهران به سلیمانیه و پرواز تهران به بصره در اولویت‌های بعدی قرار دارد.

هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی معراج، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی امارات، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی اجیپت ایر و هواپیمایی کویت ایرویز از ایران به عراق پرواز دارند.