09031236171

آکواریوم آنتالیا

آکواریوم آنتالیا با 131 متر طول و 3 متر عرض(با مساحت 30000 متر مربع) بزرگترین آکواریوم جهان می‌باشد.

این آکواریوم دارای 3 طبقه ساخت می‌باشد و آب آکواریوم از آب دریا است.

برای خرید بلیط هواپیما ترکیه یا رزرو هتل‌های آنتالیا یا رزرو تورهای آنتالیا می‌توانید به میزبان بلیط مراجعه کنید.

آکواریوم آنتالیا | میزبان بلیط

معرفی برج آکواریوم آنتالیا

این آکواریوم دارای بخش‌های موضوعی اقیانوسی، جنگل بارانی و ناحیه‌ی برفی است و در هر بخش می‌توانید در مورد جانواران و گیاهان بومی آن منطقه اطلاعات خوبی کسب کنید. 

این آکواریوم دارای سینمای سه‌بعدی هم می‌باشد و تجربه شنا کنار وحشی‌ترین و زیباترین موجودات آبی در سینمای سه‌بعدی این آکواریوم امکان‌پذیر است. همچنین محلی برای غواصی بین ماهی‌ها و گیاهان دریایی وجود دارد.

یک سالن 1500 متری از برف در این آکواریوم وجود دارد که در روزهای گرم تابستان می‌توانید از آن جا دیدن کنید. همچنین یک مجسمه‌ساز ایتالیایی، یک لاشه هواپیما بزرگ، یک کشتی به گل نشسته و لاشه‌های زیر دریایی را به عنوان دکورهای آکواریوم طراحی کرده است.

موقعیت مکانی آکواریوم آنتالیا

این آکواریوم در ساحل کنیالتی(محله اراپسویو، بلوار دوملوپینار) قرار گرفته است و از ایستگاه اتوبوس شهری یا تاکسی دریایی شهر کمر می‌توانید به آکواریوم دسترسی پیدا کنید.

رستوران‌های نزدیک به آکواریوم آنتالیا

مجموعه آکواریوم آنتالیا دارای یک سری رستوران، فست فود و کافه می‌باشد. همچنین در نزدیکی آن رستوران لارا بالیک(4 دقیقه)، فود این باکس(4 دقیقه) و رستوران سی لایف(5 دقیقه) قرار دارد.

هتل‌های نزدیک به آکواریوم آنتالیا

هتل اردم(ERDEM HOTEL)، هتل دِ کرنر پارک(The Corner Park Hotel)، هتل ترند پارک(Trend Park Hotel)، هتل سو(Hotel Su)، هتل سی لایف رویال سوئیت(Sealife Royal Suites) و هتل کریستال بیچ(Kristal Beach Hotel) در نزدیکی آکواریوم آنتالیا قرار دارند.

سوالات متداول در رابطه با آکواریوم آنتالیا

ساحل کنیالتی، محله اراپسویو، بلوار دوملوپینار.

در بهار و تابستان از ساعت 9:30 تا 23:00 می‌توان از آکواریوم بازدید کرد و در فصل پاییز و زمستان هر روز از ساعت 10:00 تا 20:00 امکان بازدید هست.

هزینه بازدید از آکواریوم 100 لیر ترکیه می‌باشد.