09031236171

بلیط هواپیما خارجی

بلیط هواپیما خارجی با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی

با میزبان بلیط به تمامی پروازهای خارجی دسترسی خواهید داشت. به راحتی می‌‎توانید پرواز مورد نظرتان را جستجو کنید و هزینه آن را با کارت‌های شتاب پرداخت کنید.

میزبان بلیط برای همه‌ی شهرهای جهان که فرودگاه دارند امکان خرید بلیط را فراهم آورده است و برای خرید بلیط ارزان تنها لازمست که مبدأ و مقصد موردنظرتان را داخل قسمت جستجو وارد کنید تا به ترتیب از قیمت ارزان به بالاترین قیمت پروازها را مشاهده کنید.

سؤالات متداول در رابطه با بلیط هواپیما خارجی

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما خارجی بستگی به مقصد مورد نظرتان و زمان سفرتان دارد. اگر مقصدتان از مسیرهای پر رفت و آمد نظیر بلیط هواپیما تهران استانبول باشد باید حداقل 3 تا 4 هفته زودتر اقدام کنید.

ولی اگر مسیرهای کم رفت و آمد نظیر بلیط هواپیما تهران نیویورک باشد هر چقدر نزدیک به زمان پرواز باشد ارزان تر است.

همچنین بستگی به زمان پرواز دارد برای نمونه می‌توان به بلیط هواپیما تهران دبی اشاره کرد که در زمستان به دلیل رفت و آمد زیاد باید، سه تا 4 هفته زودتر اقدام کنید. ولی در تابستان رفت و آمد کمتری هست و هر چه به زمان پرواز نزدیکتر باشد قیمت ارزان‌تر است.

در پروازهای خارجی مقدار بار مجاز وابسته به ایرلاین از 20 تا 30 کیلوگرم است و بیش از این مقدار بار باید هزینه اضافه بار پرداخت کنید. البته با انتخاب کلاس‌های بیزنس و فرست کلاس امکان حمل بار بیشتری دارد. همچنین بعضی از ایرلاین‌های بین‌المللی اجازه حمل دو بسته 23 کیلوگرمی را می‌دهند.

هزینه بلیط در پروازهای خارجی برای کودکان زیر 2 سال برابر با 10 درصد قیمت بلیط هواپیما برای بزرگسال است. همچنین برای کودکان 2 تا 12 سال برابر با 75 درصد از قیمت بلیط هواپیما برای بزرگسال می‌باشد.

در میزبان بلیط، امکان استرداد وجه در صورت کنسل کردن بلیط وجود دارد. در پروازهای خارجی با توجه به ایرلاینی که از آن بلیط را رزرو کرده‌اید مبلغی بین 20 تا 80 درصد از قیمت بلیط هواپیما به عنوان جریمه استرداد کسر می‌گردد. هر چه زمان کنسلی بلیط به زمان پرواز نزدیک‌تر باشد، درصد کمتری از قیمت بلیط هواپیما برگردانده می‌شود.

امکان تغییر نام بعد از خرید بلیط هواپیما خارجی به هیچ وجه امکان پذیر نمی‌باشد .

هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی امکان انتخاب صندلی تا 24 ساعت پیش از پرواز وجود دارد. البته برخی از ایرلاین‌های خارجی در زمان خرید بلیط، امکان انتخاب صندلی وجود دارد.

قیمت بلیط هواپیما خارجی سیستمی، ثابت و قابل استرداد می‌باشد و قیمت بلیط هواپیما برای کودکان پایین‌تر از بزرگسال است. ولی در بلیط هواپیما خارجی چارتری، قیمت بلیط هواپیما به چارتر کننده بستگی دارد و امکان استرداد وجه در صورت کنسلی وجود ندارد. همچنین نرخ کودک و بزرگسال یکسان می‌باشد.