شهر طرقبه مشهد

خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

شهر طرقبه مشهد یکی از مکان‌های تفریحی اطراف مشهد است که هر سال گردشگران زیادی از آنجا بازدید می‌کنند. این جاذبه گردشگری منطقه‌ای کوهستانی می‌باشد که از امکانات رفاهی و تفریحی نظیر رستوران، پیست اسکی، پیست اتومبیل رانی، سوارکاری و … برخوردار است.

شهر طرقبه مشهد | میزبان بلیط

معرفی شهر طرقبه مشهد

شهر طرقبه، یکی از بهترین مناطق گردشگری و تفریحی مشهد به شمار می‌رود و از مقاصد پربازدید می‌باشد. این منطقه کوهستانی، دارای ویژگی‌های طبیعی و گردشگری فراوانی است و در نوع خود منطقه‌ای بکر و منحصر به فرد می‌باشد.

طرقبه از امکانات تفریحی متعددی برخوردار می‌باشد که تنها سد چالیدره در آن از امکانات رفاهی و تفریحی نظیر رستوران، تله سیژ، شهربازی، قایق سواری و … برخوردار است. همچنین روستای کنگ و مایان با معماری پلکانی، روستای نغندر با گورستان تاریخی، روستای جاغرق با چنار 700 ساله، روستای دهبار با دره بسیار تماشایی و روستای ازغد با مقبره‌های چند هزار ساله از جاذبه‌های گردشگری طرقبه هستند.

موقعیت مکانی شهر طرقبه

شهر طرقبه در 16 کیلومتری غرب شهر مشهد و در شهرستان طرقبه شاندیز واقع شده است. وسایل حمل و نقل عمومی نظیر مترو، اتوبوس‌های شرکت واحد و تاکسی‌های بیرون شهری و آنلاین برای رفتن به طرقبه قابل دسترس هستند.

هتل‌های نزدیک به طرقبه

هتل بام طرقبه، هتل سحاب مشهد، هتل پارک حیات مشهد و ویلا خانه رنگی مشهد از نزدیکترین هتل‌ها به طرقبه مشهد می‌باشند.

رستوران‌های نزدیک به طرقبه

شهر طرقبه مشهد دارای رستوران‌های متعددی می‌باشد که از جمله بهترین آن‌ها رستوران تشریفات، رستوران سران، رستوران آرتیمان، رستوران گنجعلی خان و رستوران دیدار است.

سؤالات متداول در رابطه با طرقبه مشهد

آدرس دقیق طرقبه عبارتست از: شاندیز، قسمت انتهایی غربی بلوار وکیل آباد.

در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از شهر طرقبه بازدید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *