بلیط هواپیما اصفهان

بلیط هواپیما اصفهان با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

برای خرید ارزان بلیط هواپیما اصفهان اینجا کلیک کنید

خرید آنلاین بلیط هواپیما اصفهان

بلیط هواپیما مشهد به اصفهان

بلیط هواپیما کیش به اصفهان

بلیط هواپیما تهران به اصفهان

بلیط هواپیما تبریز به اصفهان

بلیط هواپیما عسلویه به اصفهان

بلیط هواپیما بندرعباس به اصفهان

میزبان بلیط به صورت تخصصی در رابطه با بلیط هواپیما اصفهان فعالیت دارد. برای خرید بلیط هواپیما ارزان به اصفهان کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ و مقصدتان را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما به اصفهان از شهرهای پر رفت و آمد نظیر مشهد، کیش، تهران، شیراز، بندرعباس و تبریز بهتر است که حداقل 3 هفته قبل از حرکت رزرو کنید تا قیمتی کمتر از میانگین دریافت کنید. اما برای شهرهای کم رفت و آمد نظیر جیرفت، ماکو، سبزوار، طبس، خوی و مراغه به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما لحظه آخری اصفهان با قیمت مناسب تهیه کنید.

–قیمت بلیط هواپیما اصفهان در ماه فروردین و اردیبهشت گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما اصفهان است.

-علاوه بر بلیط هواپیما اصفهان در میزبان بلیط می‌توانید هتل‌های اصفهان و تورهای اصفهان تهیه کنید. تمامی هتل‌های اصفهان در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و حتی تورهای ترکیبی ارائه می‌شود.

رزرو بلیط هواپیما اصفهان

-به دنبال بلیط هواپیما ارزان به اصفهان هستید؟ به راحتی می‌توانید ارزان‌ترین بلیط اصفهان را از شهرهای مختلف در اینجا پیدا کنید. تنها لازمست که در قسمت جستجو، مبدأ مورد نظرتان را وارد کرده و در مقصد اصفهان را انتخاب کنید. پس از انتخاب تاریخ، کلیه‌ی پروازهای تاریخ مدنظرتان را می‌توانید مشاهده کنید که به ترتیب قیمت از ارزان به حداکثر قیمت قابل مشاهده هستند.

-از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان تا مرکز شهر 40 دقیقه فاصله می‌باشد و این فرودگاه دارای دسترسی به خط اتوبوس است. خط اتوبوس فرودگاه اصفهان همه روزه از فرودگاه به پایانه کاوه و بالعکس به جابجایی مسافران می پردازد.

-خدمات تاکسیرانی در فرودگاه توسط شرکتی وابسته به سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر اصفهان انجام می‌شود. دفتر و محل استقرار این شرکت هم در ترمینال داخلی بوده که به صورت 24 ساعته به ارائه خدمات می‌پردازد.

-فرودگاه شهید بهشتی اصفهان یک پارکینگ طبقاتی به مساحت 5472 متر مربع در چهار طبقه دارد. ظرفیت پذیرش این پارکینگ نیز 320 دستگاه خودرو می‌باشد. علاوه بر این، یک پارکینگ روباز به مساحت 23570 متر مربع مقارن ترمینال‌های داخلی و خارجی قرار گرفته که ظرفیت پذیرش 850 دستگاه خودرو را دارد.

-فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان دارای دو ترمینال است که ترمینال داخلی فرودگاه اصفهان مخصوص پروازهای داخلی می‌باشد. این ترمینال از بخش‌هایی چون دفاتر شرکت‌های هواپیمایی، تاکسیرانی، چک بار و مسافر، سرویس بهداشتی و اتاق مادر و کودک، سالن پذیرش مسافر، غرفه‌های مواد غذایی، صنایع دستی و سوغات، کانتر تحویل بار و صدور کارت پرواز، رستوران، سالن ورودی و تحویل بار، سالن خروجی برای سوار شدن، غرفه فرهنگی، سالن بارانداز، پارکینگ خودرو و اطلاعات پرواز تشکیل شده است.

-ترمینال خارجی مخصوص پروازهای خارجی است. این ترمینال هم از بخش‌هایی مانند سالن مستقبلین، سالن پذیرش مسافر، بخش گذرنامه، سالن خروجی و انتظار برای سوار شدن، گمرک، سالن ورودی و تحویل بار، قرنطینه، نمازخانه، سرویس بهداشتی، اطلاعات پرواز و غرفه مواد غذایی و سوغات تشکیل شده است.

سوالات متداول برای بلیط هواپیما اصفهان

در اصفهان تنها فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی وجود دارد که دارای دو ترمینال داخلی و خارجی می‌باشد.

هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی تابان، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی ساها، هواپیمایی وارش، هواپیمایی آتا، هواپیمایی معراج، هواپیمایی قشم، هواپیمایی کیش، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی کارون، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی سپهران، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی تیلویند، هواپیمایی جزیره، هواپیمایی عراقی، هواپیمایی شام وینگز و هواپیمایی فلای پرشیا پرواز مستقیم به اصفهان دارند.

با توجه به آلودگی هوا و سرمای پاییز و زمستان، اصولاً مسافران کمتری به اصفهان در پاییز و زمستان سفر می‌کنند به همین دلیل قیمت بلیط در این فصل‌ها ارزان‌تر می‌باشد.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما اصفهان دو هفته قبل از پرواز می‌باشد زیرا اصفهان از مقاصد پر رفت و آمد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *