09031236171

بلیط هواپیما اصفهان

رزرو بلیط هواپیما اصفهان

-به دنبال بلیط هواپیما ارزان به اصفهان هستید؟ به راحتی می‌توانید ارزان‌ترین بلیط اصفهان را از شهرهای مختلف در اینجا پیدا کنید. تنها لازمست که در قسمت جستجو، مبدأ مورد نظرتان را وارد کرده و در مقصد اصفهان را انتخاب کنید. پس از انتخاب تاریخ، کلیه‌ی پروازهای تاریخ مدنظرتان را می‌توانید مشاهده کنید که به ترتیب قیمت از ارزان به حداکثر قیمت قابل مشاهده هستند.

-از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان تا مرکز شهر 40 دقیقه فاصله می‌باشد و این فرودگاه دارای دسترسی به خط اتوبوس است. خط اتوبوس فرودگاه اصفهان همه روزه از فرودگاه به پایانه کاوه و بالعکس به جابجایی مسافران می پردازد.

-خدمات تاکسیرانی در فرودگاه توسط شرکتی وابسته به سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر اصفهان انجام می‌شود. دفتر و محل استقرار این شرکت هم در ترمینال داخلی بوده که به صورت 24 ساعته به ارائه خدمات می‌پردازد.

-فرودگاه شهید بهشتی اصفهان یک پارکینگ طبقاتی به مساحت 5472 متر مربع در چهار طبقه دارد. ظرفیت پذیرش این پارکینگ نیز 320 دستگاه خودرو می‌باشد. علاوه بر این، یک پارکینگ روباز به مساحت 23570 متر مربع مقارن ترمینال‌های داخلی و خارجی قرار گرفته که ظرفیت پذیرش 850 دستگاه خودرو را دارد.

-فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان دارای دو ترمینال است که ترمینال داخلی فرودگاه اصفهان مخصوص پروازهای داخلی می‌باشد. این ترمینال از بخش‌هایی چون دفاتر شرکت‌های هواپیمایی، تاکسیرانی، چک بار و مسافر، سرویس بهداشتی و اتاق مادر و کودک، سالن پذیرش مسافر، غرفه‌های مواد غذایی، صنایع دستی و سوغات، کانتر تحویل بار و صدور کارت پرواز، رستوران، سالن ورودی و تحویل بار، سالن خروجی برای سوار شدن، غرفه فرهنگی، سالن بارانداز، پارکینگ خودرو و اطلاعات پرواز تشکیل شده است.

-ترمینال خارجی مخصوص پروازهای خارجی است. این ترمینال هم از بخش‌هایی مانند سالن مستقبلین، سالن پذیرش مسافر، بخش گذرنامه، سالن خروجی و انتظار برای سوار شدن، گمرک، سالن ورودی و تحویل بار، قرنطینه، نمازخانه، سرویس بهداشتی، اطلاعات پرواز و غرفه مواد غذایی و سوغات تشکیل شده است.

سوالات متداول برای بلیط هواپیما اصفهان

در اصفهان تنها فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی وجود دارد که دارای دو ترمینال داخلی و خارجی می‌باشد.

هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی تابان، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی ساها، هواپیمایی وارش، هواپیمایی آتا، هواپیمایی معراج، هواپیمایی قشم، هواپیمایی کیش، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی کارون، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی سپهران، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی تیلویند، هواپیمایی جزیره، هواپیمایی عراقی، هواپیمایی شام وینگز و هواپیمایی فلای پرشیا پرواز مستقیم به اصفهان دارند.

با توجه به آلودگی هوا و سرمای پاییز و زمستان، اصولاً مسافران کمتری به اصفهان در پاییز و زمستان سفر می‌کنند به همین دلیل قیمت بلیط در این فصل‌ها ارزان‌تر می‌باشد.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما اصفهان دو هفته قبل از پرواز می‌باشد زیرا اصفهان از مقاصد پر رفت و آمد است.